Hotel Afrika  ****

Back to the list of hotels in Frýdek Místek

Hotel Afrika

  • Hotel Afrika
  • Hotel Afrika
  • Hotel Afrika

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Afrika

Evaluation: 9.7 (9 reviews)

Frýdek Místek, T.G.Masaryka 463 Show location on map

Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat k pobytu v našem novém, stylovém boutique Hotelu Afrika, kde Vám rádi poskytneme pohodlné zázemí, jak na Vašich pracovních cestách, tak i během odpočinkových aktivit. Poloha hotelu v centru Frýdku-Místku je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy. V Hotelu Afrika naleznete příjemné zázemí po náročném pracovním dni, golfovém turnaji na Čeladné, Ropici, Ostravici, nebo po celodenním lyžovánív Beskydech. Originální umělecky zpracované fotografie z národního parku Etosha na severu Namibie zdobí každý pokoj a obrazy malované olejovými barvami na plátně umělecké galerie Fine Art Gallery z Kapského města dotvářejí prostor chodeb a recepci. Umístění hotelu na návrší Vám otevře krásný výhled na blízké pohoří a moderní interiér, vybavený doplňky a zajímavými předměty s africkou tématikou Vám dá pocítit nevšední atmosféru černého kontinentu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Afrika - Accessibility

The T. G. Masaryka street to turn onto the street Husová and after twenty meters turn left to the private car park. (passing through the barrier). Parking included in the price 80, - per night.

Hotel Afrika - Gastronomy

The hotel restaurant offers a pleasant stay in a cosy ambience. The restaurant is divided into two parts, you can choose the Irish pub with Celtic architecture, large-screen TV and darts or the club with the Scottish atmosphere. The restaurant offers both Irish specialties and dishes of Czech and international cuisine. There is also a ladies club and separate lounge.

Hotel Afrika - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours