Apartmán Znojmo

Back to the list of hotels in Znojmo

Apartmán Znojmo

  • Apartmán Znojmo
  • Apartmán Znojmo
  • Apartmán Znojmo

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Apartmán Znojmo

Evaluation: 8.6 (9 reviews)

Znojmo, Kollárova368/15 Show location on map

Apartmán se nachází v prvním patře domu v nedaleko centra Znojma. Jedná se o původní byt 2+kk s kompletním vbyvením, kuchyní, koupelnou a soamostatnou přes koupelnu přístupnou toaletu. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby. Dvě lůžka v ložnici a jedno na rozkládací pohovce v obytné místnosti.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Apartmán Znojmo - Location

Znojmo je známo nejen svou historií a výraznou krajinou Národního parku Podyjí. Okolní krajina vybízí k výletům na místní zámky (Vranov, Jevišovice, Uherčice), zříceniny (Nový Hrádek, Cornštejn) či hradu Bítov. Kraj je také proslaven svou vinařskou tradicví.

Apartmán Znojmo - Accommodation, services

Vstup je do obývací místnosti s plně vybavenou kuchyní. V této místnosti se nachází také rozkládací pohovka (přistýlka). V ložnici s dvoujlůžkem je i posesení se dvěmi židlemi a stolkem.

Apartmán Znojmo - Gastronomy

The apartment has a fully equipped modern kitchen. It features a dining area, sofa bed, refrigerator, gas stove, microwave oven, and electric kettle.There is all the dishes and glassware. There are many restaurants in the vicinity, offering a wide range of dining options.

Apartmán Znojmo - Check in/Check out

  • Check-in: From 16:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours