Hotel Bonato  ***

Back to the list of hotels in Náchod

Hotel Bonato

  • Hotel Bonato
  • Hotel Bonato
  • Hotel Bonato

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Bonato

Evaluation: 8.9 (56 reviews)

Náchod, Lázeňská 102 Show location on map

Součástí Hotelu Bonato je restaurace s 80 místy u stolů, tanečním parketem a podiem pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí hotelu je také salonek Hexagon pro 12 osob. Kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Dále můžete navštívit tzv. Zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Zahrádka s 28 místy a k dispozici je také Zahradní altánek s grilem. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem, imobilní občané mohou využívat celé přízemní patro budovy.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Bonato - Location

Ratibořice - babiččino údolí, komplex Teplicko-adršpašských skal, vojenská pevnost Dobrošov, přehradní nádrž Rozkoš, zámky Nové Město nad Metují, Náchod, klášter v Broumově, dřevěný starobylý kostelík ve Slavoňově a další zajímavosti se nalézají v blízkém okolí, převážně na turistických trasách a cyklostezkách. Město Náchod nabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a pod.

Hotel Bonato - Accommodation, services

Hotel Bonato nabízí ubytování v několika druzích pokojů od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita objektu je 25 pokojů a více než 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se sat. programy, rádiem a telefonem.

Hotel Bonato - Gastronomy

The stylish restaurant offers a cozy atmosphere and great selection of innovative dishes and modern cuisine. The restaurant with a dance floor and stage is the perfect place for social events, such as weddings, family celebrations, corporate events and parties, presentations, etc.The Tuscan Café provides a tasty experience as well. In summer, you sit in the garden with a gazebo, grill, and playground.

Hotel Bonato - Check in/Check out

  • Check-in: From 18:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours