BRIONI BOUTIQUE HOTEL  ****

Back to the list of hotels in Ostrava

BRIONI BOUTIQUE HOTEL

  • BRIONI BOUTIQUE HOTEL
  • BRIONI BOUTIQUE HOTEL
  • BRIONI BOUTIQUE HOTEL

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

BRIONI BOUTIQUE HOTEL

Evaluation: 8.2 (45 reviews)

Ostrava, Stodolní 8 Show location on map

Brioni Boutique Hotel je komfortní čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Kvalitní služby. Individuální přístup k hostům. Příjemná atmosféra. Brioni Boutique Hotel patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nachází se v bezprostřední blízkosti významných památek, obchodů a restaurací, přímo v centru rušného nočního života. Hotel Brioni nabízí individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytuje specializované služby klientům z oblasti MICE. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu a oblíbeným cílem kongresové turistiky.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

BRIONI BOUTIQUE HOTEL - Accessibility

Municipal Transportation Stop: 100 m Bus Station: 300 m Center: 200 m Train Station: 1000 m Airport: 15000 m

BRIONI BOUTIQUE HOTEL - Accommodation, services

Hotel nabízí ubytování ve více jak 50 pokojích v rustikálním nebo retro stylu. Pokoje jsou 1,2 a 3 lůžkové s možností přistýlky. Velikost pokojů je od 20 m2 do 140 m2. Pro větší komfort našich hostů jsou hotelové pokoje zcela nekuřácké.

BRIONI BOUTIQUE HOTEL - Gastronomy

Great dining experiences are provided by the hotel restaurant called New Ostrava. Led by an award-winning Irish chef and the restaurant serves culinary gems of Czech and international cuisine.In good weather, a grilling of irresistible specialties is taking place right on the summer garden. A pleasant atmosphere is enhanced by pleasant and professional staff.Guests may use the nonstop open Military Bar.

BRIONI BOUTIQUE HOTEL - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours