Garni hotel Na Havlíčku  ***

Back to the list of hotels in Kutná Hora

Garni hotel Na Havlíčku

  • Garni hotel Na Havlíčku
  • Garni hotel Na Havlíčku
  • Garni hotel Na Havlíčku

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Garni hotel Na Havlíčku

Evaluation: 9.2 (27 reviews)

Kutná Hora, Havlíčkovo nám. 513 Show location on map

Hostům nabízíme ubytování v 9 útulných stylových dvoulůžkových pokojích.V ceně ubytování je běžná kontinentální snídaně. Z oken pokojů se návštěvníkům nabízí jedinečný výhled na Vlašský dvůr a jiná malebná zákoutí historického centra města. Recepce k dispozici hostům 7:00-22:00 hod, zajišťuje buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol. Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Garni hotel Na Havlíčku - Location

Garni Hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru Kutné Hory. Historické jádro Kutné Hory je dnes městskou památkovou rezervací, zapsanou do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi nejvíce navštěvované kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice.

Garni hotel Na Havlíčku - Accommodation, services

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou.

Garni hotel Na Havlíčku - Gastronomy

The price includes continental breakfast. It is up to the guests at what hour they want to have breakfast.The ground floor features a pleasant cafe offering a variety of coffee specialties and delicious desserts.The hotel is surrounded by many restaurants.

Garni hotel Na Havlíčku - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours