Hotel Lafonte  ****

Back to the list of hotels in Karlovy Vary

Hotel Lafonte

  • Hotel Lafonte
  • Hotel Lafonte
  • Hotel Lafonte

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Lafonte

Evaluation: 9.2 (124 reviews)

Karlovy Vary, Majakovského 29 Show location on map

Hotel Lafonte je nekuřácký hotel rodinného typu, nabízí ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojů. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, výtahem, společenskou místností, má vlastní balneo provoz s nabídkou léčebných a wellness procedur. Přímo v hotelu Lafonte se nachází bazén 3,5 x 7m, 30-32°C s protiproudem, sauna a whirlpool. Pohodlné a bezpečné parkování zajišťuje nově vybudovaný parkovací dům s kamerovým systémem. Mezi další služby patří kosmetika a kadeřnictví. Recepce hotelu zajišťuje směnárenskou činnost, úschovu cenností, sekretářské služby a prodej suvenýrů. Hotel disponuje i vlastní konferenční místností s kapacitou 25 osob.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Lafonte - Accessibility

Hotel Lafonte je velice snadno a rychle dostupný z rychlostní silnice E 48 a nabízí pohodlné parkování bezplatně před hotelem a za poplatek v nově vybudovaném parkovacím domě.

Hotel Lafonte - Location

Hotel Lafonte je umístěn v klidné čtvrti Rybáře v Karlových Varech ve vzdálenosti cca. 15 minut klidné chůze od centra. V blízkosti hotelu se nacházírelaxační park se sochou "Rybáře", jenž se stal patronem této městské části.Pro příznivce spotrovního vyžití je v blízkosti hotelu k dispozici areál Rolava s okruhem pro in-line bruslení a karlovarská KV Aréna.

Hotel Lafonte - Accommodation, services

Hotel Lafonte je vybaven 26 dvoulůžkovými nekuřáckými pokoji. Pokoje mají centrální zamykání. Každý z pokojů je vybaven konferenčním stolkem, televizí, minibarem a trezorem. Koupelna na pokoji je vybavena sprchovým koutem, wc s fénem.

Hotel Lafonte - Gastronomy

The stylish restaurant offers a wide range of Czech and international cuisine. There is also a separate lounge for 20 people and summer garden.The hotel offers a generous buffet breakfast included in the price. You can also buy half or full board.

Hotel Lafonte - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours