HOTEL RADNICE  ****

Back to the list of hotels in Liberec

HOTEL RADNICE

  • HOTEL RADNICE
  • HOTEL RADNICE
  • HOTEL RADNICE

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

HOTEL RADNICE

Evaluation: 9.7 (28 reviews)

Liberec, Moskevská 10/11 Show location on map

Hotel Radnice, patřící neodmyslitelně k historickému centru města Liberce, byl otevřen v roce 1996. Nachází se jen několik desítek kroků od liberecké radnice a divadla F.X.Šaldy. Hotel Radnice Vám nabízí vysoký standart ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. K dispozici jsou Vám apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek a s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou i sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internetovou wi-fi sítí a požárními detektory. Hotel Radnice je připraven nabídnout naším hostům jen ty nejlepší služby. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, u nás si skutečně vyberete.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

HOTEL RADNICE - Accessibility

Hotel Radnice se nachází v samotném historickém centru města. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Klíčové umístění hotelu umožňuje hostům jak kulturní, tak i sportovní vyžití.

HOTEL RADNICE - Gastronomy

The beautiful restaurant with masterly prepared dishes of Czech and international cuisine is located right at the hotel. A very pleasant and peaceful atmosphere of the restaurant is suitable for couples as well as for smaller family celebrations or wedding receptions. Breakfast is served buffet style.

HOTEL RADNICE - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours