Hotel TOMMY  ****

Back to the list of hotels in Náchod

Hotel TOMMY

  • Hotel TOMMY
  • Hotel TOMMY
  • Hotel TOMMY

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel TOMMY

Evaluation: 9.4 (247 reviews)

Náchod, Kaštanová 205 Show location on map

Luxusní ubytování v hotelu s kapacitou 30 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, celková kapacita 70 osob. Součástí hotelu je relax centrum - krytý bazén s protiproudem, masážní vana whirlpool, finská sauna,hydromasátní vana a několik druhů relaxačních i rekondičních masáží. Pro hotelové hosty nabízíme hlídané parkoviště, kongresový sál pro 150 – 200 osob.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel TOMMY - Accessibility

Bus Station: 2000 m Center: 2500 m Train Station: 2000 m

Hotel TOMMY - Location

V tomto pozoruhodném regionu vymezeném řekami Metují, Úpou a Jestřebími horami žije na rozloze 900 km2 asi 120 000 přívětivých lidí. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Kladské pomezí je krajinou, která svojí členitostí, přírodními zajímavostmi a kulturními památkami může uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky.

Hotel TOMMY - Accommodation, services

Pokoje jsou rozděleny do kategorie economy class, standard class a superior class. Všechna lůžka na pokojích jsou plnohodnotná a maximálně pohodlná. Vybavení pokojů dále zahrnuje TV – LCD, telefon s přímou volbou a pevné připojení na internet. Koupelny se sprchovým koutem a WC jsou samozřejmostí. Pro rodiny s dětmi je možné předem objednat dětskou postýlku. Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem.

Hotel TOMMY - Gastronomy

Your dining experience will be enhanced by the unique atmosphere of the non-traditional rustic restaurant that will literally amaze you. In addition to lunch and dinner, it serves a rich cold and warm buffet breakfast.Our staff is ready to ensure family celebrations, weddings, or we can set up an unforgettable romantic dinner for two.

Hotel TOMMY - More information

Příjezd po 18.00 nutno hlásit telefonicky na tel. čísle +420 491 452 452

Hotel TOMMY - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:30:00 hours