Hotel U Vlašského dvora  ***

Back to the list of hotels in Kutná Hora

Hotel U Vlašského dvora

  • Hotel U Vlašského dvora
  • Hotel U Vlašského dvora
  • Hotel U Vlašského dvora

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel U Vlašského dvora

Evaluation: 9.0 (12 reviews)

Kutná Hora, Havlíčkovo náměstí 511/15 Show location on map

V třípodlažním hotelu nabízíme kvalitní ubytování v 10 dvoulůžkových standardně vybavených pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, TV + SAT, telefon s přímou volbou a připojením na internet. Hotelové služby: buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, hotelový trezor, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol. K zapůjčení vysoušeč vlasů, žehlička. Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel U Vlašského dvora - Accessibility

10 min. chůze vzdálená zastávka MHD, z níž se dostanete na hlavní vlakové nádraží ČSD. Ideální dostupnost hlavního města Prahy – přímé vlakové spojení Kutná Hora - Praha v trvání cca 1 hod. Letiště Praha Ruzyně vzdáleno 90 km cca 1,5 hodiny jízdy autem.

Hotel U Vlašského dvora - Location

Mezi nejnavštěvovanější kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice. Sportovně založení klienti jistě ocení blízkost Plaveckého bazénu, bowlingu či tenisových kurtů. Zdejší romantické okolí láká i k výletům na kole.

Hotel U Vlašského dvora - Gastronomy

The hotel restaurant provides all day dining. The rich menu consists of Czech and international cuisine. Of course there is a wide range of beverages including fine wines.In summer, there is a terrace open.

Hotel U Vlašského dvora - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours