Pension JANKA  ***+

Back to the list of hotels in Kdyně

Pension JANKA

  • Pension JANKA
  • Pension JANKA
  • Pension JANKA

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pension JANKA

Evaluation: 9.7 (22 reviews)

Kdyně, Vodní 117 Show location on map

Pension Janka leží v klidné ulici téměř ve středu města. Jeho součástí je i vlastní parkoviště. Pes je povolen ale musí mít vše potřebné(košík, očkov.průkaz, lůžko pro psa, misku).

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pension JANKA - Accessibility

Pension je využíván k ubytování při cestách do SRN, na Chodsko a Šumavu. Leží v klidné ulici téměř ve středu města. Vlakové i autobusové spojení

Pension JANKA - Location

Okolní krajina je ideální pro všechny druhy turistiky, k návštěvě vybízí zříceniny hradů, vyhlídková věž, cyklostezky, koupaliště, bowling, tenis, jízda na koni,rybaření. Nedaleko je golfové hřiště. Museum, synagoga,kostel.

Pension JANKA - Accommodation, services

Penzion s celkovou kapacitou 50 lůžek nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou barevně sladěny a vybaveny TV, SAT, soc.zařízením, minibarem.

Pension JANKA - Gastronomy

The pension offers only breakfast, but you can go to the Cerny Orel (Black Eagle) Restaurant 200 meters away, offering Czech and international cuisine. Lovers of Italian cuisine can go to Luigi Pizzeria, located at the pension, in addition to pizza, it also offers a wide selection of salads, pastas, and desserts.

Pension JANKA - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours