Pytloun Penzion Zelený Háj  ***

Back to the list of hotels in Liberec

Pytloun Penzion Zelený Háj

  • Pytloun Penzion Zelený Háj
  • Pytloun Penzion Zelený Háj
  • Pytloun Penzion Zelený Háj

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Pytloun Penzion Zelený Háj

Evaluation: 8.3 (37 reviews)

Liberec, V Háji 460 Show location on map

Pytloun Penzion*** Zelený Háj se nachází v klidné části Liberce uprostřed zeleně 1,5 km od centra města a je vhodný zejména pro dlouhodobé ubytování firemních zaměstnanců. Nový apartmán se čtyřmi dvoulůžkovými pokoji (4. patro) má společnou kompletně vybavenou kuchyni a 2 oddělené koupelny s WC. Jednotlivé apartmány (r. 2008) nabízí vybavenou kuchyň a koupelnu s WCspolečnou v rámci apartmánu. Přízemí penzionu je vhodné pro dlouhodobé ubytování firemních zákazníků - samostatný vstup, pro 5 pokojů (2-3 lůžkových - postel, šatní skříň a TV) je k dispozici kompletně vybavená kuchyně, automatická pračka, koupelna a 2 WC.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Pytloun Penzion Zelený Háj - Accommodation, services

* Zařízení nových 2-3 lůžkových pokojů s vlastní koupelnou (pokoje č. 12, 21, 22, 23, 31) rychlovarná konvice, pracovní stůl, koupelna se sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby, LCD TV * Zařízení 2-3 lůžkových pokojů se společnou koupelnou (2004) - suterén penzionu s vlastním vchodem šatní skříň, TV, postel, noční stolek, lampička * Zařízení 4 - 8 lůžkových apartmánů (1 - 2 pokojové apartmány) vybavení společné pro celý apartmán: rychlovarná konvice, lednice, MW trouba, trouba, kompletně vybavená kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby, automatická pračka ; TV součástí vybavení každého pokoje v apartmánu

Pytloun Penzion Zelený Háj - Gastronomy

Guests of Pytloun Pension - Zeleny Haj can order breakfast, half board and full board in the nearby Pytloun Hotel Liberec.Great dining options are offered in the center of Liberec.The suites share a fully equipped kitchen where you can prepare food according to your wishes.

Pytloun Penzion Zelený Háj - More information

Public transport 5 minutes walk. Accommodation and booking is provided by Hotel Pytloun Liberec (Hodkovická 206), where guests will receive room keys (refundable deposit of 500 CZK) and a map to the house. Pension is from Hotel Pytloun Liberec 800 meters.

Pytloun Penzion Zelený Háj - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours