Penzion Centrum

Back to the list of hotels in Kutná Hora

Penzion Centrum

  • Penzion Centrum
  • Penzion Centrum
  • Penzion Centrum

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Centrum

Evaluation: 7.1 (16 reviews)

Kutná Hora, Jakubská 57/5 Show location on map

Penzion Centrum leží v klidném historickém středu města Kutná Hora. Náš penzion je otevřen po celý rok a nabízí 14 - 16 lůžek v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V letních měsících zpříjemní pobyt zahradní posezení. Zajištěno je také parkování přímo ve dvoře penzionu. Penzion Centrum nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a klidném a tichém prostředí. stravování. Dle dohody je možné objednat snídaně nebo polopenze.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Centrum - Accessibility

Kutná Hora - jedno z nejkrásnějších historických měst v České republice. Ve své době byla druhým největším a nejdůležitějším sídlem po Praze. Bohatá naleziště stříbra sem přivedla mnoho nových obyvatel a způsobila velký zájem panovníků. Mnoho let po těchto zlatých, či spíše stříbrných časech Kutné Hory je zde možné obdivovat mnoho architektonických skvostů, vybudovaných převážně v období gotiky. Jak již název napovídá Penzion Centrum se nachází v samém středu této středověké podívané a pobyt zde Vám dokonale umožní nasát atmosféru dávno zašlých časů.

Penzion Centrum - Location

V blízkosti Penzionu Centrum se nachází tyto historické památky, které jsou součásti UNESCO: Chrám sv. Jakuba, Vlašský dvůr, Kamenná kašna, Morový sloup, Kamenný dům, Chrám sv. Barbory

Penzion Centrum - Gastronomy

We can provide breakfast or half board. The guesthouse is surrounded by many gastronomic establishments (patisserie, teashop, restaurants, pubs, cafés, etc).

Penzion Centrum - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours