Podzimní Idylka  ***

Back to the list of hotels in Jablonec nad Nisou

Podzimní Idylka

  • Podzimní Idylka
  • Podzimní Idylka
  • Podzimní Idylka

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Podzimní Idylka

Evaluation: 9.2 (15 reviews)

Jablonec nad Nisou, Podzimní 47 Show location on map

Jedná se o jednopatrový domek po celkové rekonstrukci dokončené v červnu 2009. Nachází se v klidné části města Jablonec nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi. V přízemí koupelna vybavená WC, umyvadlem, sprchovým koutem, obývacím pokojem s kuchyňským koutem (dvouplotýnkový el. sporákem, lednička, včetně základního vybavení pro 6 osob), rozkládácí pohovkou, digitální TV + SAT, bezdrátový internet BEZ POPLATKU. V patře je pak k dispozici ložnice se čtyřmi lůžky. Možnost parkování a venkovního posezení. Po dohodě možnost ubytování s domácími zvířaty.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Podzimní Idylka - Accessibility

Apartmán je vzdálen 10min. pěšky od centra, v blízkosti krytý a venkovní bazén s aquaparkem, přehrada, sportovní hala, turistické a cyklistické trasy, rozhledny, běžkařská dráha. Lyžařské vleky 10min. autem. V centru divadlo, letní kino, bowling, kulturní dům, muzeum ska a bižuterie, velký výběr pizzerii a restaurací. Autobusová zastávka 50m.

Podzimní Idylka - Location

V okolí se nachází několik rozhleden, v blízkosti jsou lesy s možností houbaření, nedaleko cyklostezka, přehrada s možnosti koupání a rybolovu. Asi 1000m se nachází sportovní hala, narpoti krytý bazén.

Podzimní Idylka - Accommodation, services

V přízemí rokládací gauč pro 2 osoby, TV+Sat, Wifi, Kuchyňský kout, koupelna, malá předsíň a šatna. V patře (podkroví) 4 válendy se dvěma nočnímy stolky.

Podzimní Idylka - Gastronomy

You can cook on your own. The house features a kitchenette where you can prepare your favourite dishes.The house is located near a steak pub, tea house, patisserie and pizza restaurant. Other restaurants are located in the nearby city centre.

Podzimní Idylka - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 12:00:00 hours