Penzion Pohoda

Back to the list of hotels in Český Krumlov

Penzion Pohoda

  • Penzion Pohoda
  • Penzion Pohoda
  • Penzion Pohoda

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Penzion Pohoda

Evaluation: 9.4 (171 reviews)

Český Krumlov, Vyšehradská 253 Show location on map

Penzion Pohoda se nachází v klidné částia nedaleko historického centra Českého Krumlova. Pokoje penzionujsou vybyveny sociálním zařízením, TV a celý penzion je pokryt Wi-Fi připojením. Našim hostům nabízíme bohatou nabídku služeb - zajišťujeme vstupenky na Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, víkendy na Vltavě, lyžování na Lipně a pod. Naši hosté mají vstup do fitness centra a sauny v Domoradicích zdarma. Náš penzion se nachází v nejkrásnějším městě jižních Čech, v klidné části Českého Krumlova, v ulici Vyšehradská - jen 10 minut pěší chůze od historického centra. Penzion poskytuje služby od roku 2003. Součástí penzionu je salonek s barem. Parkování je zajištěno přímo u penzionu, zdarma.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Penzion Pohoda - Accessibility

K penzinou je možné se jednoduše dopravit automobilem (parkování zdarma). Z Českých Budějovic je to pouhých 20min. Vlakové nádraží je vzdáleno pěší chůzí cca 10min. a autobusová zastávka je 5min chůze (bohužel do kopce)

Penzion Pohoda - Location

Penzion se nachází v jednom z nejkrásnějších měst Jihočekého kraje. Ve městě známém svými historickými památkami, díky nimž bylo zařazeno do seznamu UNESCO. U nás si přijdou na své jak milovníci historie, tak i romantici i lidé se zájmem poznávat krásy Jižních Čech. Nedaleko Českého Krumlova je Lipenská přehrada s krásnou zástavbou a s veškerým sportovním využitím jak letním tak i zimním.

Penzion Pohoda - Accommodation, services

Penzion disponuje 11 pokoji s celkovou kapacitou 33 lůžek, včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a apartmány s kapacitou čtyř až pěti lůžek. Naše pokoje jsou nekuřácké. Bezbariérový přístup do pokojů je v přízemí.

Penzion Pohoda - Gastronomy

You can order breakfast. Other dining options are offered by the restaurants, medieval taverns and cafés in the center of the city. The nearest is the Vysehrad Restaurant serving hot and cold Czech cuisine.

Penzion Pohoda - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours