Hotel Rehavital  ***

Back to the list of hotels in Jablonec nad Nisou

Hotel Rehavital

  • Hotel Rehavital
  • Hotel Rehavital
  • Hotel Rehavital

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Hotel Rehavital

Evaluation: 9.1 (16 reviews)

Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 30/11 (vstupní recepce hotelu v ulici Korejská 17 Show location on map

Hotel rehavital se nachází v centru města Jablonec nad Nisou. Hotelový komplex disponuje restaurací, barem, kadeřnictvím, saunou, aromatickou párou, kosmetikou, masážemi a mediciální kosmetikou. U hotelu je bezplatné parkoviště monitorované kamerovým systémem.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Hotel Rehavital - Accessibility

Hotel je dostupný všemi dopravními prostředky. Autobusové a vlakové nádraží jsou vzdálena do 1 km od hotelu. Tramvajová zastávka do Liberce je 500 m od hotelu.

Hotel Rehavital - Accommodation, services

Hotel nabízí ubytování v 7 jednolůžkových, 19 DBL nebo Twin dvoulůžkových, 2 třílůžkových, 1 rodinném pokoji čtyřlůžkovém a 1 apartmánu pro 2 osoby. Hotelové pokoje jsou prostorné a příjemně zařízeny a disponují bezplatným wifi připojením, TV, telefonem, minibarem a koutkem s posezením. Všechny pokoje mají vlastní prostornou koupelnu vybavenou WC, sprchami a fénem. Apartmánová koupelna je vybavena i vanou. Celý hotel je bezbariérový a nekuřácký.

Hotel Rehavital - Gastronomy

The Rehavital Hotel has the Pfeiffer Steak House Restaurant serving delicious local and international cuisine.The bar provides alcoholic and soft drinks or cocktails.

Hotel Rehavital - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 10:00:00 hours