Zámek Hrádek  ***

Back to the list of hotels in Sušice

Zámek Hrádek

  • Zámek Hrádek
  • Zámek Hrádek
  • Zámek Hrádek

Telephone support

Information about accommodation and telephone booking

  • +420 226 284 950

Zámek Hrádek

Evaluation: 9.6 (17 reviews)

Sušice, Hrádek 1 Show location on map

Zámek se nachází 5 km od města Sušice, které je nazýváno "Bránou Šumavy". Hotel nabízí 22 pokojů, které jsou stylově vybavené dle jejich historického původu, a to ve stylu Ludvíka XV. a francouzského rokoka, tudorovské renesance a anglického chippendalu. Můžete si vybrat z nabídky pokojů Classic, Exclussive, De Luxe a Královských apartmánů. Jeden pokoj je jednolůžkový, ostatní dvojlůžkové s možností přistýlek. V zámeckém areálu se nachází Muzeum Františka Pravdy, kněze, vychovatel na hrádeckém panství a významného autora knížek pro lid 2. poloviny 19. století. Krásné zámecké sály - Erbovní, Svatební a Soudní - Vám nabízí možnost pořádání společenských akcí, firemních seminářů, večírků. Rádi Vám zajistíme svatební obřad (civilní či církevní) s fotografováním k romantických interiérech a exteriérech s hostinou a ubytováním. Ve všech sálech je internetová přípojka.Místnosti na požádání a za příplatek vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, promítací plátna, pódium, apod.) Pro zájemce zajistíme na objednávku doprovodný program z oblasti sportu, kultury, gastronomie a adrenalinových zážitků. Rádi vám zapůjčíme kolo i s cyklistickou helmou. Máme na výběr kola profesionální, standardní i dětská.

Send inquiry

Dates of your stay

Arrival date:
Departure date:

Zámek Hrádek - Accessibility

Hrádek leží na silnici II. třídy č. 187 Klatovy - Sušice.Hrádek má velmi dobré autobusové spojení do Sušice, Klatov, Plzně a Prahy. Obcí projíždějí autobusové linky Kašperské Hory- Sušice- Plzeň, Sušice- Hrádek- Nalžovské Hory, Sušice- Kolinec- Klatovy, Modrava- Sušice- Lnáře- Praha, České Budějovice- Prachatice- Sušice- Plzeň. Obcí rovněž probíhá železniční trať č.185 Klatovy- Horažďovice. Spojení vlakem je zajištěno do Sušice, Klatov, Horažďovic, Plzně, Č. Budějovic a Prahy.

Zámek Hrádek - Location

Krajina v okolí láká k procházkám či výletům na kolech. V blízkém městě Sušice je k dispozici široká škála sportovního vyžití. ( adranalinové sporty, koupaliště, in-line stezka, tenisové kurty, sportovní hala ). Můžete také navštívit Aquapark Horažďovice (cca 20 km ). Dále Vám můžeme zajistit vyjíždky na koních v jezdeckém areálu Jiřičná.

Zámek Hrádek - Accommodation, services

Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství se sprchou či vanou, internetové připojení a TV. Kapacita hotelu je 43 lůžek s možností 18 přistýlek. Pokoje De Luxe a Královské apartmá mají rozkládají sedací soupravu s křesly a konferenčním stolkem. Pokoje se nachází ve dvou křídlech - renesanční a jižní. Pokoje v renesanční části jsou vybavené tmavým nábytkem s červeným čalouněním. V jižní části s výhledem do parku je použit nábytek převážně bílý se zlatým či zeleným čalouněním. Pokoj De Luxe č. 1, 2jsou zařízené ve stylu anglického chippendalu (tmavý nábytek s červeným čalouněním) se samostatným vchodem.Pokoje De Luxe č. 15 a 16 mají velkou vanu pro dvě osoby. V pokoji De Luxe č. 19 se dochovaly původní dobové nápisy na stěnách. Dvě královská apartmá č. 8, 9 jsou zařízena ve stylu francouzského rokoka s luxusně vybavenou koupelnou, sedací soupravou, konferenčním stolkem a křesly. Pro relaxaci či trávení volných chvil při nepříznivém počasí je pro hosty k dispozici Svatební sál se společenskými hrami a TV. Check in: 14 hod. Check out: 11 hod.

Zámek Hrádek - Gastronomy

The stylish castle restaurant offers dishes of traditional Czech cuisine with modern elements. You can sit in the beautiful Renaissance halls or in the lounge. There is also an outdoor terrace.

Zámek Hrádek - Check in/Check out

  • Check-in: From 14:00:00 hours
  • Check-out: Until 11:00:00 hours